Manitiul – elegancki manicure Semilac.

Elegancja to wartość uniwersalna. Możemy odwołać się do niej przy okazji romantycznej kolacji, spotkania biznesowego, czy wyjścia do teatru. Manicure Semilac pozwala na zdobienie naszych paznokci bez żadnych ograniczeń. Jeśli zależy Wam na eleganckim wyglądzie, a jednocześnie stawiacie na oryginalność i niecodzienne formy wyrazu – mamy coś specjalnie dla Was. Manitiul, ponieważ to o nim będziemy dzisiaj pisać, to styl, charakteryzujący się pięknym i klasycznym, koronkowym zdobieniem.

Wykonanie zdobienia Manitiul.

Odpowiednie przygotowanie paznokcia to podstawa każdej stylizacji. Zabiegi takie jak usunięcie skórek, czy odtłuszczenie płytki paznokcia powinny być nawykiem w przypadku wykonywania manicure hybrydowego. Etap przygotowawczy to dopiero początek. Wykonanie stylizacji zaczynamy od nałożenia bazy – Semilac Leveller Base. Świetna baza, która jest łatwa w użyciu i niezwykle skuteczna w tworzeniu trwałego manicure. Powyższą warstwę utwardzamy w lampie przez 30 sekund.

 drogeria2

Odpowiedni kolor to kolejny etap przygotowań. Stonowane i klasyczne barwy będą doskonałym wyborem w przypadku tego stylu. Świetnie sprawdzi się tutaj kolor 162 Creamy Cookie, jednak nie bójcie eksperymentów. Jedna warstwa  to nieco zbyt mało. Kolor będzie za mało widoczny, a naturalny kolor płytki paznokcia może prześwitywać spod lakieru. Dlatego też zalecamy nałożenie dwóch warstw i utwardzenie każdej z nich w lampie. Pamiętajcie o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Lakiery hybrydowe Semilac to świetne produkty, które sprawdzają się przy każdej okazji. Należy pamiętać o kilku zasadach związanych z ich prawidłowym użytkowaniem. Dzięki temu nasze paznokcie będą dodawały nam uroku i blasku znacznie dłużej.

Kolejnym krokiem będzie zmieszanie lakieru hybrydowego Semi Hardi Clear oraz Semi Art Gel 001 Black. Mieszanka ta będzie stanowić podstawę dla koronkowych wzorów. Wykonamy je przy pomocy Semi Art Gel 001 Black. Na tym etapie możemy pozwolić ponieść się wyobraźni. Za pomocą stworzonych na paznokciach wzorów możemy pokazać naszą osobowość, czy charakter.

Uniwersalność stylizacji Manitiul.

Prawdopodobnie niektóre z Was zapytają, czy ta stylizacja jest uniwersalna. Nic dziwnego, w końcu lakier hybrydowy pozostaje na naszych dłoniach przez dłuższy czas. Manitiul nie musi być jedynie elegancki. Poprzez wprowadzenie jedynie delikatnych koronek możemy zaakcentować ten styl posiadając jednocześnie świetny manicure na niezobowiązującą imprezę.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *