Najpiękniejsze kolory ślubne – manicure Semilac.

Dobór odpowiedniego lakieru ślubnego jest niezwykle istotny. Kolor naszych paznokci powinien doskonale uzupełniać całość stylizacji. Sukienka, dodatki, fryzura, makijaż – wszystko powinno stanowić jednolitą całość. Wtedy efekt będzie najlepszy. Mężczyźni mają w tym aspekcie nieco łatwiej. Dobór muszki, czy krawatu, ewentualny zegarek, czy spinki do mankietów to główne problemy związane z wyglądem ślubnym.

 

Lakiery hybrydowe Semilac spełniają oczekiwania Pań szykujących się do ślubu. Wiele kobiet wybiera na tą szczególną uroczystość właśnie lakiery marki Semilac. Marka ta cieszy się świetną opinią na temat różnorodności, a także jakości wykonania kosmetyków. Szeroki wybór kolorów gwarantuje, że na pewno uda się dobrać coś odpowiedniego. Jakie kolory pasują do tej pięknej uroczystości?

 

Ślub zawsze był kojarzony z jasnymi barwami, symbolizującymi niewinność, lekkość. Jasny strój kobiety staje się często kontrastem dla ciemniejszej stylizacji mężczyzny. Lakiery hybrydowe ciemniejsze barwy, mogłyby więc nie pasować zbyt mocno do ślubnej stylizacji. Najłatwiej zastosować jest biel, która doskonale wpasuje się w większość stylizacji. Pozostałe, jasne odcienie również sprawdzą się doskonale. W ich przypadku należy jednak zwrócić uwagę na ich dopasowanie do całej reszty, m.in. koloru naszej sukienki, czy butów.

 

1. Kolory najbardziej klasyczne.

 

Kolorami mocno stonowanymi są między innymi 001, 003, 032, 047. Dzięki nim Twoja dłoń będzie wizualnie lżejsza i delikatniejsza. Kolory te to świetny wybór do sukni prostszych, nieposiadających przesadnej ilości ozdób.

 

Jeśli poprzednie kolory Was nie przekonały, z pomocą przychodzi paleta kolorów Nude. Kolory wchodzące w skład tej palety, są delikatne i niezbyt nachalne. Nie odwracają uwagi od głównej części naszej stylizacji ślubnej, a więc sukni. Polecamy kolory takie jak 135, 136, 138.

28429486_1609453515818027_893417106681364480_n

 

2. Kolory przyciągające uwagę.

 

Nie każda stylizacja ślubna jest przecież skromna i pozbawiona dodatkowych ozdób. Jeśli zdecydujemy się na przyciągającą wzrok, srebrną biżuterię, nasz lakier nie powinien zostać w tyle. Lakiery hybrydowe Semilac, dzięki szerokiemu wachlarzowi asortymentu, mają w swojej ofercie również takie pozycje. Proponujemy lakiery takie jak 093, 144, 185.

 

Do dyspozycji oddajemy Wam również złote kolory, takie jak 037, 142, 187, czy 260.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *