Manicure Semilac – nowe trendy, 2Mani.

Lakiery hybrydowe Semilac to kosmetyki, które pozwalają na niczym nieograniczone zdobienie naszych paznokci. Jedyną barierą jest nasza wyobraźnia i styl, który chcemy uzyskać. Wiosna jest cudownym czasem, w którym świetnie eksperymentuje się z nowymi stylami. Dziś przedstawiamy Wam 2Mani. Jeden manicure, dwa wzory – te słowa idealnie opisują powyższy styl. Czy ta nowinka jest godna uwagi? Według nas tak, a przypuszczam, że dla wielu z Was może się okazać świetnym, wiosennym urozmaiceniem.

1. Dlaczego styl 2Mani jest wart naszej uwagi?

To świetny styl dla osób niezbyt zdecydowanych, bądź takich, które uwielbiają wiele kolorów jednocześnie. Jeśli nie potrafisz zdecydować się na jeden kolor, ponieważ drugi uważasz za równie piękny to ten styl jest właśnie dla Ciebie. Dwa wzory i dwa różne kolory, połączone w jedną wysmakowaną całość – to doskonała charakterystyka nowego trendu w manicure Semilac. Jeśli nie obowiązuje nas dresscode, a nasze dłonie mogę prezentować się nieco odważniej, warto zdecydować się na ten styl, żeby przywitać wiosnę równie kolorowo, co budząca się do życia przyroda.

2. Czym charakteryzuje się manicure Semilac 2Mani?

Jeśli szukacie wzorów, które świetnie do siebie pasują, polecamy Wam paski i kwiaty. Dopełniają się znakomicie sprawiając, że Twoje paznokcie staną się jeszcze piękniejsze. Ekstrawagancja i nieprzewidywalne połączenia to coś, co staje się coraz bardziej popularne. Nie ma sensu bać się eksperymentowania. Stawiając jedynie na sprawdzone wzory i kolory nie uzyskasz upragnionego efektu.

topdrogeria2

Lakiery hybrydowe Semilac są niezwykle zróżnicowane. Dzięki nim będziesz w stanie tworzyć na prawdę piękne stylizacje, które upiększą Twoje paznokcie na dłużej.

 3. Czy skomplikowanie jest kluczem do sukcesu?

Jedynym ograniczeniem jesteś dla siebie sama. Jeżeli Twoja przygoda z lakierami hybrydowymi dopiero się zaczyna, może zrezygnować ze skomplikowanych wzorów na rzecz czegoś prostszego. Jeśli zależy Ci na bardziej eleganckiej stylizacji – nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z bardziej stonowanych barw. Świetne okażą się lakiery z serii Semilac Business Line, na przykład 202 Gray Brown, które z powodzeniem możemy dopełnić wspaniałymi wzorami.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *