Prosty manicure Semilac – lakiery Metallic Effect.

Semilac Metallic Effect - metaliczne lakiery do paznokci, doskonałe w przypadku wykonania manicure z charakterem. Ich oryginalność sprawie, że dzięki nim, nasze paznokcie stają się błyszczące i przyciągające uwagę. Manicure Semilac daje mnóstwo możliwości. Lakiery Semilac Metallic Effect to doskonały, a zarazem prosty sposób na wyróżnienie się z tłumu.

1. Wykonanie stylizacji za pomocą Semilac Mettalic Effect.

Potrzebna nam będzie baza (polecamy w szczególności Leveller Base)Semilac Top NO WIPE, wybrany przez nas odcień lakieru metalicznego, na przykład Semilac 253 Metallic Effect Silver, a także, co ważne, zbliżony odcieniem lakier hybrydowy. Jeśli wybierzemy lakier, który całkowicie różni się od lakieru metalicznego, nasz manicure może stracić nieco na estetyce.

Na początku pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu paznokcia. To podstawowy krok, który jest konieczny przed wykonaniem jakiejkolwiek stylizacji. Jego pominięcie może doprowadzić do przedwczesnego zniszczenia manicure. Mogą pojawić się również problemy z wykonaniem samej stylizacji, ze względu na nietrzymanie się warstw. Następnie nakładamy bazę, utwardzamy ją w lampie. Potem nakładamy dwie warstwy lakieru hybrydowego. Jedna może nie pokryć dokładnie płytki naszego paznokcia, a co za tym idzie, zepsuć efekt wizualny stylizacji. Korzystamy z Semilac Top NO WIPE, utwardzamy w lampie. Po nałożeniu topu stosujemy lakier metaliczny. Nie wymaga on utwardzenia w lampie, ponieważ wysycha samoczynnie po około dwóch minutach. Ostatnim krokiem będzie nałożenie Semilac Top NO WIPE. Zabezpieczy to lakier metaliczny przed ścieraniem się i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

W stworzeniu powyższej stylizacji pomogą Wam akcesoria Semilac, które dzięki swojej najwyższej jakości, znacząco podniosą jakość manicure.

2. Uniwersalność stylizacji.

Wszystko zależy od nas. Stylizacja ta, może być wyzywająca, przyciągająca wzrok i dodająca nam charakteru. Jeśli jednak zastosujemy nieco bardziej stonowane, klasyczne barwy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Semilac Metallic Effect zagościł na naszych paznokciach z bardziej oficjalnych okazji.  Jeśli interesuje nas matowy efekt, polecamy zastosowanie Semilac Top Mat Total NO WIPE.

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z lakierami hybrydowymi, bardzo pomocne okażą się zestawy startowe Semilac. Zawierają one lakiery i narzędzia, które pozwolą Wam wykonać swój pierwszy manicure hybrydowy.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *