Najnowsze trendy manicure Semilac – Maniway.

By 0 No tags Permalink 0

Najnowsze trendy wiosenne są odważne, wyraziste, ale też eleganckie. Ich wyraz zależy wyłącznie od naszego pomysłu i kreatywności. Maniway, ponieważ ta stylizacja będzie główną bohaterką tego artykułu, charakteryzuje się wyróżniającym się paskiem, poprowadzonym przez środek paznokcia. Może nadać świeżości całej stylizacji, ale też dodać elegancji i prestiżu. Wiosna to czas w którym cała przyroda budzi się do życia. Czy jest lepszy moment, aby spróbować czegoś nowego i puścić wodzę fantazji? Nie bójmy się eksperymentować!

 1. Maniway – co to za stylizacja?

 Maniway to jeden z najnowszych, wiosennych trendów wśród lakierów hybrydowych. Główny element to wyróżniający się na tle lakieru pasek, poprowadzony przez środek paznokcia. Dzięki niemu posiadamy jeszcze więcej możliwości, ponieważ nasz paznokieć może z łatwością przybierać różne barwy i kolory.

Maniway to zarówno elegancka formą wyrazu jak i podkreślenie zadziorności i temperamentu posiadaczki tej stylizacji. Wszystko opiera się na naszych gustach. To idealna propozycja zarówno kobiet biznesu, stawiających na elegancję i szyk, oraz tych kobiet, które chciałyby odświeżyć swój manicure bez okazji. Nie ma więc żadnych ograniczeń, a Maniway nie jest stylizacją wyłącznie wieczorową, czy biznesową. Cały jej charakter możemy zmieniać dowoli.

Bardziej eleganckie kolory, które możemy zastosować do wykonania tej stylizacji to na przykład 221 Smoky Beige, czy 200 Old Pink. Seria Business Line sprawdzi się znakomicie.

Jeżeli poszukujemy czegoś bardziej szalonego, to doskonałym pomysłem będzie wykorzystanie takich kolorów jak 020 Green Glass, czy 258 Platinum Intense Pink.

 

 

2. Czy trudno wykonać Maniway w zaciszu domowym?

Ten styl wymaga precyzji i cieprliwości, zwłaszcza tyczy się to wykonaniu dwóch, równoległych do siebie linii. Wypełnienie środka pomiędzy dwoma paskami zależy wyłącznie od nas i to ten element nada naszym paznokciom odpowiedniego wyrazu.

Lakiery hybrydowe Semilac dają nam wiele możliwości dzięki szerokiej palecie barw. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. Ciekawe wzory i elementy przyrody to również doskonały pomysł dla wzbogacenia stylizacji. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia i umiejętności.

Każda stylizacja wymaga precyzji,  dlatego polecamy Wam zaopatrzyć się w oryginalne akcesoria do manicure Semilac. Zapewniają doskonałą jakość wykonania, Wasze paznokcie staną się bardziej zadbane.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *